Contacts

1050 Southeast 6th Street
US Mail: PO Box 311
Lake Butler, FL 32054

Phone: (386) 496-2630 Fax: (386) 496-2883 Toll Free: 1-800-486-7504

 

Safety:
Jerry Hansen
jhansen@pritchetttrucking.com
Roy Crews
rcrews@pritchetttrucking.com
 
 
General Information or Comments:
comment@pritchetttrucking.com
 
 
 
Pritchett Trucking
 
Live Floor:
Rollin Fraze
Dispatcher
rfraze@pritchetttrucking.com

 

 
 
MSW/Recycling/C&D:
Jeff Wood
Director of Operations
jwood@pritchetttrucking.com
 

 

 
 
Large Projects/Special Requests:
Jeff Wood
Director of Operations
jwood@pritchetttrucking.com
 
 
Aggregate Sales/Hauling and Remediation Projects:
Sam McLaughlin
352-434-7691
smclaughlin@pritchetttrucking.com
 
 
Wood by-products and Logging:
David Powell
dpowell@pritchetttrucking.com
 

 

 
Human Resources:
Rusty Bennett
rbennett@pritchetttrucking.com
 
 
 

 

Frameless Dump

Robert Rowell

rrowell@pritchetttrucking.com

 

 

 

 

 

Pratikte Kamyon Tasimaciligi A.S., kamyonla yük tasima hizmeti sunmak sadece baslangicidir. Hedefimiz size hayat için bir müsteri yaptir. Bu, yaratici mükemmellikten, düsük, düsük fiyatli bulmada, teknik üstünlükten daha fazla gerektirir. Onun detaya özen göstermek gerekir. Büyük isleri iyi yapmak için, küçük seyleri zekice yapmamiz gerekenleri biliyoruz. Pritchett Trucking, Inc zorlugu gidermektedir. Müsterilerimiz için en iyi ulasim çözümleri arastirmamiza ekledigimiz mükemmellik, sundugu tek sey sundugumuz hizmet ile ile asiliyor.

Powered by Atlas